2022 Yeni Trend Salon Dekorasyonu
 1. Anasayfa
 2. Dekorasyon Fikirleri

2022 Yeni Trend Salon Dekorasyonu

0

Her yılın modasını bir önceki yılların anıları, hatıraları ve yaşanmışlıkları belirler. Son yılların en büyük gündemi tüm dünya için Covid-19 pandemisidir. Pandemi süresince evlerde geçirdiğimiz günler doğal malzemelere daha çok ihtiyaç duymamıza sebep olmuştur. 2022 yeni trend salon dekorasyonu ahşap tarzda doğal malzemeler oluşmaktadır. Ahşap malzemeler hem doğallığı hem çevreye zararsızlığı hem de geri dönüştürülebilir olması sebebiyle önümüzdeki yılların gözdesi olacaktır.

2022 yeni trend salon dekorasyonu daha sade ancak çeşitli kullanım imkanları veren mobilyalardan oluşmaktadır. Son yıllarda gördük ki, salonumuz yeri geldiğinde iş ortamımız yeri geldiğinde spor salonumuz olabiliyor. Bu esnekliği sağlayacak tercihlerde bulunmamız hayatımızı kolaylaştırır. Örneğin yemek masası seçimi yaparken, ofis masası olarak da kullanılabilir bir tercihe yönelmeliyiz. Salonumuzda yemek masasını konumlandırırken arka planını da göz önünde bulundurmalı, her an bir iş toplantısına girmeye hazır konumlandırmalıyız. İş molalarında küçük esnemeler, egzersizler yapabileceğimiz spor matımıza alan yaratmalıyız.

Salonumuzda doğallığı sağlayabileceğimiz bir diğer dekor objesi ise salon dekorasyonu bitkileridir. Salon dekorasyon bitkileri ile salonunuzu taze oksijen ile doldurabilirsiniz. Ayrıca saksı çiçeklerinden yayılacak güzel kokular her zaman enerjinize katkı sunacaktır.

2022 yeni trend salon dekorasyonu için tamamlayıcı parçamız aydınlatma olacaktır. Yeni ev tercihlerimizin ilk sırasına evin aldığı güneş ışığını eklemeliyiz. Eğer mümkünse güneş ışığından maksimum verimi almak için büyük pencereli evler tercih edilmelidir.

 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  begenmedim
  Begenmedim
 • 0
  eglenceli
  Eglenceli
 • 0
  _ok_oldum
  Şok Oldum
 • 0
  karars_z_m
  Kararsızım
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  k_zg_n
  Kızgın

Araştırma yapmayı ve bu bilgileri paylaşmak en büyük hobilerim arasında yazdıklarımı kendim araştırararak doğru güncel tutmaya çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir
Sade Salon Dekorasyonu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir