Ahşap Salon Dizaynı
 1. Anasayfa
 2. Mobilyalar

Ahşap Salon Dizaynı

0

Ahşap evler, her birimizin göz zevkine hitap edecek bir şeyleri muhakkak barındırır. Dünyada ve ülkemizde ahşap evleriyle meşhur turistik bölgeler bulunur. Safranbolu’yu ve onun büyüleyici ahşap evlerini duymayan yoktur. 

Şehir hayatında ahşap evlerde barınma şansımız olmayabiliyor. İşte tam da bu noktada ahşap salon dizaynı ihtiyaçlarımıza yanıt vermektedir. Ahşap salon dizaynı yaparken göz zevkimize hitap eden ahşap tasarımlar ve mobilyalar kullanabiliriz. Hatta ahşap tonlarında duvar kağıtları ile şehrin göbeğindeki evimize büyük bir doğallık katabiliriz. Ahşap renk tonu itibariyle insana huzur veren ve içini ferahlatan özelliklere de sahiptir. 

Ahşap Mobilyalar

Ahşap salon dizaynı sadece görünüm açısından bizi tatmin etmekle kalmaz. Aynı zamanda ahşap mobilyalar sağlamlığı ile de bilinir. Fabrikasyon mobilya hammaddelerine kıyasla çok daha uzun ömürlü ve dayanıklıdırlar. Ahşap salon dizaynı sadece mobilya ile sınırlı değildir. Salonunuzun en temeli, zemin parkelerinizi de ahşap özelliğinde kullanabilirsiniz. Hem dekor hem de kullanışlılık açısından verimli bir tercih olacaktır. 

Ahşap eşyalar toz çekmemeleriyle bilinir. Zamanla üzerlerinde birikebilecek tozlar ise kendini göstermez, eşyanın parlaklığı tozu arka planda bırakır. Ayrıca bu biriken tozları temizlemek ise oldukça kolaydır. Ahşap eşyalar, ortamdaki havanın nemini emerek hava dengesini sağlamaya yardımcı olur.

Ahşap salon dizaynı, ahşap aksesuarlar kullanılarak tamamlanabilir. Ahşap televizyon ünitesi, pencere önü ahşap alanlar, ahşap abajur ve lambaderler ile bu güzel tasarımı tamamlayabilirsiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  begenmedim
  Begenmedim
 • 0
  eglenceli
  Eglenceli
 • 0
  _ok_oldum
  Şok Oldum
 • 0
  karars_z_m
  Kararsızım
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  k_zg_n
  Kızgın

Araştırma yapmayı ve bu bilgileri paylaşmak en büyük hobilerim arasında yazdıklarımı kendim araştırararak doğru güncel tutmaya çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir