Kendinizi Evinizde Yeni Bir Ortamda Hissedin, Dekorasyon Fikirleri

Kendinizi Evinizde Yeni Bir Ortamda Hissedin, Dekorasyon Fikirleri

1. Doğal Ahşap Malzemeler ile Dekorasyon

Doğal ahşap malzemeler, evinizin modern çizgilerden kaçınmak ve sıcak, evinizi rahatlatıcı bir ortama dönüştürmek istediğinizde çok yararlıdır. Bu malzemeler çoğu zaman parke, köşebenler, panel, tavan lambası ve ahşap mobilya olarak kullanılmaktadır. Ahşap malzemelerin kullanımı, evinizin modern, ferah ve şık görünmesine yardımcı olacaktır. Özellikle, ışık tonlarını seçerken, bunların ortamda istediğiniz etkiyi yaratmak için kullanılabileceğini unutmayın.

2. Güzel Desenli Halılar ile Dekorasyon

Güzel desenli halılar, evinizi her zaman misafirlerinizle paylaşmaktan keyif almak veya sadece sizin için konforlu bir ortamda kendinizi daha rahat hissetmek istediğinizde çok iyi bir seçim olacaktır. Halıların çeşitli renk seçenekleri olduğunu, kısa veya uzun süreli kullanım için uyum sağlayabilecek modeller olduğunu unutmayın. Halıların evinizin havasını değiştirmesine yardımcı olacaktır.

3. Duvarlara Tablolar ile Dekorasyon

Tablolar, evinizde neutrallerden ayrılmak ve sıcak, konforlu bir ortam yaratmak istediğinizde çok yardımcı olacaktır. Birçok temaya uygun olarak tablolar bulabilirsiniz. Seçeceğiniz tabloların, evinizin mobilyalarıyla uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda evinizin temasına uygun olarak tabloları seçmek de çok iyi olur.

4. Aydınlatma ile Dekorasyon

Aydınlatma, evinizi modern göstermek istediğinizde veya sıcak, sakin bir ortamda kendinizi rahat hissetmek istediğinizde çok önemlidir. Aydınlatmanın evinizin dekorasyonunun temasına uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Yer aydınlatması, çeşitli renk seçenekleri ile evinizin daha modern görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca, koridorlar, manzaralı odalar veya giriş için özel aydınlatma seçenekleri de mevcuttur.

5. Bitki ve Çiçekler ile Dekorasyon

Bitki ve çiçekler, evinizi sıcak ve modern göstermek için çok yararlıdır. Bitki ve çiçeklerin soğuk renklerden uzaklaşmada yardımcı olacağını unutmayın. Ayrıca, bitki ve çiçeklerin odalara doğal hava katmasını ve evinizin modern görünmesini sağlamasını da unutmayın. Bitki ve çiçeklerin, küçük bir saksı içinde evinizin her köşesine konmasına dikkat etmelisiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  begenmedim
  Begenmedim
 • 0
  eglenceli
  Eglenceli
 • 0
  _ok_oldum
  Şok Oldum
 • 0
  karars_z_m
  Kararsızım
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  k_zg_n
  Kızgın

Araştırma yapmayı ve bu bilgileri paylaşmak en büyük hobilerim arasında yazdıklarımı kendim araştırararak doğru güncel tutmaya çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir